Forum Dawnego Zawadzkiego

Forum Dawnego Zawadzkiego

Nie jesteś zalogowany.

#1 2006-12-09 00:10:25

rakfiol
Moderator
Od: za kanałem
Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 25

Zdjęcia + Schepke

Zostawiłem zdjecia (wszystkie jakie udało mi się znalezc) u Mariusza na kompie. Jest tego sporo, ale czesc z nich sie powtarza, tzn dublowane zdjecia sa np. w roznych formatach, albo jedne sa podpisane a drugie nie, itd...

Oprocz tego, do odebrania masz jeszcze ksero ksiazki Gottfrieda Schepke "Zawadzki : Oberschlesien ; die Geschichte einer Diasporagemeinde in Oberschlesien" + czesc tlumaczenia tej ksiazki, ktore udalo mi sie kiedys wygrzebac na stronach parafii ewangelickiej w Lasowicach Wielkich http://republika.pl/pealw/  > Filialy > Historia filiałów Fosowskie i Zawadzkie. Niestety tłumaczenie jest tylko czesciowe, a wiec szukamy kogos kto w czynie spolecznym podejmie sie uzupelnienia.

I jeszcze jedna czesc opowiadan p. Ksciuka, ktorej jeszcze nie ma na stronie. Niestety ksero jest bardzo kiepskie i ciezko sie doczytac w jednym miejscu. Ale moze dasz rade.

Offline

 

#2 2007-06-28 08:13:47

admin
Administrator
Od: Dawne Zawadzkie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 62
Serwis

Re: Zdjęcia + Schepke

Dziękuję za materiały. Większość z nich już kilka miesięcy temu została dodana do strony. Z resztą ( tłumaczenie ) jest narazie pat - nie ma czasu na dokonanie tłumaczenia albo na znalezienie kogoś do wykonania go.   hmm


PZDR

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB 1.2.11
© Copyright - Rickard Andersson; PL version by Monstrual.