Forum Dawnego Zawadzkiego

Forum Dawnego Zawadzkiego

Nie jesteś zalogowany.

#1 2006-11-26 02:00:46

rakfiol
Moderator
Od: za kanałem
Zarejestrowany: 2006-08-29
Posty: 25

Strona startowa

Co to za zdjecie, dlaczego je wybrales..... ?
Jakos nie bardzo jestem do niej przekonany. Wydaje mi sie, ze powinnismy wymyslec cos innego. Moze sie czepiam ale jakos mi to nie pasuje, bo nie widze zwiazku miedzy ta fotka, ktora nie wiem co/kogo przedstawia, a tematyka strony. Jakbym zobaczył komin, hute, pomnik Zawadzkiego (to moj faworyt), kosciol ( generalnie chodzi o cos co od razu skojazy sie z Zawadzkim, albo Dawnym Zawadzkim), to bym byl bardziej zadowolony.
Poza tym, pewnego razu widzialem, jak ktos znalazl linka na googlach do naszej smile strony, po kliknieciu przekierowalo go na strone startowa z fotka i facet nie wiedzial co ma zrobic dalej. Jak z tego widac, nie dla kazdego  jest oczywiste, ze trzeba kliknac na ta fotke zeby przejsc dalej.
A wiec, trza by cos z tym zrobic.
Co wy na to?

Pzdr

Offline

 

#2 2006-11-27 08:03:14

admin
Administrator
Od: Dawne Zawadzkie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 62
Serwis

Re: Strona startowa

Fotka startowa jest elementem większej fotografii składającej się na materiały źródłowe niniejszego serwisu - cała fotka nie została opublikowana.
Użycie jej nie zostało z nikim konsultowane, jednak w obecnej sytuacji zostanie to rozważone.

Strona nie uzyskała jeszcze pełnej funkcjonalności, mam nadzieję, że z czasem pewne jej elementy ulegną zmianie na lepsze - dziękuję za sygnał.

Offline

 

#3 2007-04-18 17:01:16

Jay
Member
Od: powrócił
Zarejestrowany: 2006-10-22
Posty: 17

Re: Strona startowa

Mam uwage do forum. Mozeby zrobic bezposrednie przejscie z forum do strony i odwrotnie? Niezauwazylem takowej opcji, ulatwilaby conieco i moze spopularyzowala tutejsze forum.

Offline

 

#4 2007-04-19 03:28:41

admin
Administrator
Od: Dawne Zawadzkie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 62
Serwis

Re: Strona startowa

Co do przejścia z forum do strony; może być ciężko, ponieważ nie mam bezpośredniego dostępu do kodu forum, więc nie ma jak wstawić linka powrotnego do strony.

Offline

 

#5 2007-04-19 03:49:21

Jay
Member
Od: powrócił
Zarejestrowany: 2006-10-22
Posty: 17

Re: Strona startowa

Mozna chocby linkiem w jakims miejscu w miare nieklocacym sie z minimalistyczna forma forum.

Offline

 

#6 2007-04-20 07:41:26

admin
Administrator
Od: Dawne Zawadzkie
Zarejestrowany: 2006-06-12
Posty: 62
Serwis

Re: Strona startowa

Ot natręt, i wytłumacz tu takiemu.  wink
Aby dodać linka do strony głównej, musiałbym mieć dostep do kodu forum, a takowego nie posiadam. neutral
W związku z tym zmuszeni jesteśmy do używania ekstremalnie nieergonomicznej i ucążliwej wersji strony. O! tongue   wink    big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB 1.2.11
© Copyright - Rickard Andersson; PL version by Monstrual.